Nasza młodzież na falach radiowych
Dnia 10 kwietnia 2019 roku uczniowie młodzież naszej parafii uczestniczyła w wycieczce do Katolickiego Radia Zamość, aby nagrać audycję z cyklu „Misja specjalna”, audycję tworzoną przez młodych i dla młodych. Temat poruszany w studiu dotyczył różnych form modlitwy, które ukazuje nam Kościół jako pewne i piękne spotkania człowieka z Bogiem i Boga z człowiekiem. W oparciu o Katechizm Kościoła Katolickiego młodzież przedstawiała jakie są formy modlitwy i na czym  każda z nich polega. Modlitwa ustna, rozmyślanie i modlitwa kontemplacyjne w szczegółowy sposób były omawiane przez młodzież na falach eteru. Młodzi mogli wypowiedzieć się o swoim osobistym doświadczeniu modlitwy, jej piękna czy całego procesu poznawania modlitwy od maleńkości. Na zakończenie audycji na antenie radia  wszyscy pozdrowili całą społeczność szkolną, parafię oraz tych, którzy uczyli nas modlitwy i z którymi razem wciąż się jej uczymy. Z racji zbliżających się świąt  wszystkim radiosłuchaczom złożyliśmy wielkanocne życzenia, a ostatnimi słowami na antenie były słowa uwielbienia Boga: „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus…”.