III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

1. Dziś puszka na Katolickie Radio Zamość.
  2. Po sumie Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do licznego udziału.
  3. W poniedziałek, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  4. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na Drogę krzyżową w piątek o godz. 17.30 i na Gorzkie żale w niedzielę po sumie.
  5. Za tydzień Niedziela LAETARE. .
  6. Trwają zapisy na pielgrzymkę parafialną szlakiem sanktuariów Łagiewniki – Częstochowa – Gidle w dniach 1-2 maja. Koszt pielgrzymki 160 zł. Zapisów można dokonać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej z zaliczką w wysokości 60 zł.
  7. Dla młodzieży organizowana jest pielgrzymka do Warszawy. W planie wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego i Sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Termin wyjazdu 25 maja. Zapisy trwają do 3 kwietnia.
  8. Wyjazd ministrantów w Tatry Polskie oraz do Ludźmierza, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej nastąpi 25 czerwca. Wyjazd jest trzydniowy. Zapisów można dokonać do 3 kwietnia.
  9. Osoby chętne do zagrania w Pasji w Niedzielę Palmową, zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 18.00.
  10. Dzisiaj po sumie i gorzkich żalach spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz rocznicowych.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli.
  12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień zapraszamy kolejne rodziny z kolejki.
  13. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Piotr Brzyski i Natalia Konopka zapowiedź druga.

Michał Kuźma i Paulina Magdalena Mataczyńska zapowiedź pierwsza.