IV NIEDZIELA ZWYKŁA – rok B – 31.01.2021 r.

1. We wtorek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. W polskiej tradycji zwane świętem MB Gromnicznej (błogosławieństwo gromnic). Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek dla sióstr klauzurowych. Ponadto Biskup Diecezjalny Marian Rojek obchodzi 15. rocznicę święceń biskupich.
  2. W zakrystii można nabyć gromnice z pszczelego wosku. Długa 20 zł, krótka grubsza 20 zł, i krótka 15 zł.
  3. W piątek, 5 lutego, w parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorych z racji wspomnienia św. Agaty, patronki „Amazonek”.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – tygodnika „Niedziela”.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i odśnieżanie.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Mariusz Jacek Mielniczuk i Ewa Kiet.