XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

27.06.2021 r.

1. Dzisiaj wizytacja biskupia w kościołach filialnych naszej parafii.
  2. Jutro zapraszamy młodzież i dzieci na wyjazd rowerowy do Zamościa. Bliższe informacje można uzyskać bezpośrednio u ks. Sławka.
  3. Duszpasterstwo Młodzieży naszej parafii pragnie zorganizować w sierpniu kilkudniową pielgrzymkę młodzieży do Częstochowy. Zapisów można dokonać w najbliższych dniach u ks. Sławka.
  4. We wtorek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W pierwszy piątek ks. wikariusz odwiedzi wszystkich chorych zaczynając o godz. 9.00 od Białowoli, poprzez Zalesie, Lipsko Kosobudy, Szewnię, Lipsko i Zarzecze.
  6. W piątek, 2 lipca, uroczystości odpustowe w Sanktuarium MB w Krasnobrodzie.
  7. W sobotę, 3 lipca, obchodzimy święto Świętego Tomasza, apostoła. Od 16.00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  8. W niedzielę, 4 lipca, I niedziela miesiąca, taca inwestycyjna, po sumie i na kaplicach zmiana tajemnic różańcowych. Za tydzień przypada 23. rocznica święceń biskupich bpa Mariusza Leszczyńskiego.