XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

04.07.2021 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, adoracyjna. Taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Po sumie i na kaplicach zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We wtorek, 6 lipca, w liturgiczne wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych.
  3. Za tydzień, w niedzielę 11 lipca, taca na WSD.
  4. Bóg zapłać Straży Pożarnej z Białowoli za ofiarę przeznaczoną na remont kościoła filialnego w Białowoli, a wszystkim strażakom oraz ludziom dobrej woli także za wykonane prace remontowo-budowlane w kaplicy.
  5. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii.
  6. Duszpasterstwo Młodzieży naszej parafii pragnie zorganizować w sierpniu kilkudniową pielgrzymkę młodzieży do Częstochowy. Zapisów można dokonać w najbliższych dniach u ks. Sławka.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Aleksandra Sarzyńska i Bartłomiej Zamorski, zap. I.