XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

17.10.2021 r.

1. Jutro, 18 października, święto patronalne Służby Zdrowia.
  2. W piątek, 22 października, przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
  3. W sobotę, 23 października, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży Maturalnej na Jasną Górę.
  4. Trwa miesiąc październik. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.
  5. Za tydzień w kościołach poświęconych (których data poświęcenia jest nieznana) obchodzić będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.
  6. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy. Taca na potrzeby misyjne.
  7. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela.
  8. Zbliżamy się do świąt listopadowych. Nasza wdzięczna pamięć o zmarłych wyraża się w zamówionej Mszy św., modlitwie, porządkach na cmentarzu. Przy wejściu do kościoła i na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki wspominkowe. Możemy przyjmować i wypełnić. W naszej parafii wypominki będą przez cały listopad począwszy od 2 listopada przed Mszą św.
  9. W tym tygodniu rozpocznie się remont przy kościele: uzupełnienie brakującej kolorystyki na wewnętrznych ścianach kościoła, remont gzymsów zewnętrznych i wymiana rynien i rur spustowych. Proszę o modlitwę.
  10. W kaplicy w Białowoli trwa malowanie ścian zewnętrznych. Dziękuję parafianom za pracę. Rozpoczęły się prace projektowe wnętrza kaplicy. Proszę o modlitwę.