Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 16.06.2019 r.

1. Dzisiejsza Uroczystość Najświętszej Trójcy kończy czas Komunii św. wielkanocnej. O godz. 13.00 w kościele spotkanie wszystkich byłych ministrantów.

Rozpoczynamy dziś misję święte. Witamy ojca misjonarza, Sławomira Zielińskiego OFMConv. z archidiecezji lwowskiej.

Misje trwają do piątku. Dzisiaj msze w porządku niedzielnym, a od jutra:

8.00 – Msza św. z nauką w kościele parafialnym

15.30 – Msza św. z nauką w Zarzeczu

17.00 – Msza św. z nauką w Białowoli

19.00 – Msza św. z nauką w kościele parafialnym

Po ostatniej Mszy św. Apel Jasnogórski

1. Poświęcenie pól w Lipsku Polesiu w poniedziałek o godz. 17.00. I stacja obok p. Kukiełków, ostatnia obok pani Dziurdza. Msza św. Dziękczynna o godz. 19.00 w kościele parafialnym.
  2. W poniedziałek o godz. 18.00 próba dzieci rocznicowych.
  3. Msza dziękczynna za poświęcenie pól w miejscowości Lipsko będzie sprawowana we wtorek o godz. 19.00 w kościele parafialnym. Również we wtorek Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamościa.
  4. W czwartek, 20 czerwca, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zgłębiać będziemy misterium obecności Chrystusa w Kościele przez dar Eucharystii.

Rocznica I Komunii świętej.

1. Zbiórka ministrantów w sobotę po wieczornej Mszy św.