XXIX Niedziela Zwykła rok C – 20.10.2019 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Przez cały ten czas będziemy wspierać swoją modlitwą i ofiarą ludzi, którzy daleko od nas głoszą narodom pogańskim Chrystusa. Szczególnie pamiętajmy o polskich misjonarzach. Taca dzisiejsza na potrzeby misyjne.
2. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży na plebanii.
3. W sobotę, 26 października, Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży Maturalnej na Jasną Górę. Po wieczornej Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów w kościele parafialnym.
4. Trwa miesiąc październik. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.
5. Za tydzień w kościołach poświęconych (których data poświęcenia jest nieznana) obchodzić będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.
6. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy i pamięci o naszych zmarłych. Prosimy o porządkowanie cmentarzy i grobów.
7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – tygodnika „Niedziela”.
8. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.