V Niedziela Zwykła – rok A – 09.02.2020 r.

1. We wtorek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego.
  2. W piątek, 14 lutego, obchodzimy święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy. Również w piątek po Mszy św. spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży.
  3. 1 marca – w I Niedzielę Wielkiego Postu dla naszych ministrantów będzie niezwykła uroczystość, przyjęcie komży i pelerynki przez młodszych ministrantów oraz alby i szkaplerza przez starszych. W związku z tym zbiórka wszystkich ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 9.00.
  4. Za tydzień w niedzielę, 16 lutego, taca na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji. Po sumie spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I komunii świętej.
  5. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej – najnowszego numeru tygodnika „Niedziela”.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.