III Niedziela Wielkiego Postu – rok A – 15.03.2020 r.

1. Dzisiaj będzie sprawowana dodatkowa Msza święta o godz. 15.00 (w godzinie miłosierdzia).

Porządek Mszy św. w naszej parafii:

8.00 Lipsko

10.00 Białowola i Zarzecze

12.00 Lipsko

15.00 Lipsko

1. W związku z zaistniałą sytuacją istnieje możliwość odprawiania Mszy św. indywidualnych w ciągu każdego dnia. W tej sprawie prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu
    84 671 38 32 lub bezpośrednio u kapłanów.
  2. Odpowiadając na apel księdza biskupa, od obecnej niedzieli każdego dnia o godzinie 20.30 w kościele parafialnym będziemy modlić wspólnie na różańcu w intencji osób chorych, tych, którzy nimi się opiekują, służb medycznych i sanitarnych a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Wszystkich parafian zaś zachęcamy, aby w tym samym czasie modlić się na różańcu w swoich wspólnotach rodzinnych.
  3. W czwartek, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Opiekuna Pana Jezusa.
  4. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na Drogę krzyżową w piątek o godz. 17.30. Gorzkie żale w niedzielę po sumie.
  5. Za tydzień Niedziela LAETARE oraz puszka na Katolickie Radio Zamość.
  6. Spotkania młodzieży oraz zbiórki ministrantów zostają zawieszone do odwołania, nie będzie także przedstawienia Pasji.
  7. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej – najnowszego numeru tygodnika „Niedziela”.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.