IV Niedziela Wielkiego Postu – rok A – 22.03.2020 r.

1. Dziś puszka na Katolickie Radio Zamość.
  2. Dzisiejsza niedziela nosi nazwę Niedzieli Radości „Laetare”. Symbolem tego są różowe ornaty, w które dziś są ubrani celebransi, a także kwiaty przed ołtarzem.
  3. Dzisiaj i w najbliższą niedzielę będzie sprawowana dodatkowa Msza święta o godz. 15.00 (w godzinie miłosierdzia).

Porządek Mszy św. w naszej parafii:

8.00 Lipsko

10.00 Białowola i Zarzecze

12.00 Lipsko

15.00 Lipsko

1. W związku z zaistniałą sytuacją istnieje możliwość odprawiania Mszy św. indywidualnych w ciągu każdego dnia. W tej sprawie prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu
    84 671 38 32 lub bezpośrednio u kapłanów.
  2. Odpowiadając na apel księdza biskupa każdego dnia o godzinie 20.30 w kościele parafialnym modlimy się wspólnie na różańcu w intencji osób chorych, tych, którzy nimi się opiekują, służb medycznych i sanitarnych a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Wszystkich parafian zaś zachęcamy, aby w tym samym czasie modlić się na różańcu w swoich wspólnotach rodzinnych.
  3. W środę, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  4. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na Drogę krzyżową w piątek o godz. 17.30. Gorzkie żale w niedzielę po sumie.