II NIEDZIELA ADWENTU – rok B – 06.12.2020 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracyjna, taca inwestycyjna, zmiana tajemnic różańcowych i puszka na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”. Po sumie spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Jest to także dzień wspomnienia postaci św. Mikołaja. Prawdopodobnie Mikołaj nie ominie naszej parafii, stąd dzieci mogą przez swoich rodziców zostawiać w zakrystii listy do świętego Mikołaja, który przybędzie po sumie.
  2. Za tydzień, w niedzielę, rozpoczną się Kwartalne Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w Roratach, sprawowane codziennie,

z wyjątkiem niedziel i uroczystości, w kościele parafialnym o godz. 18.00.

1. Zachęcamy do nabywania i czytania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Niedziela” oraz świec „Caritas”.
  2. Zostały poświęcone opłatki. Prosimy o przyjmowanie opłatków wraz z życzeniami.
  3. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w Lipsku o 18.00, Zarzecze 16.00, Białowola 17.00.
  4. Przed każdą Mszą św. codziennie trwa sakrament pokuty i pojednania, zachęcamy do spowiedzi adwentowej i świątecznej.
  5. Zmarł ks. prałat Roman Marszalec.