„Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa tan chleb, będzie żył na wieki”

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12. VIII. 2018 r.

1. Trwa miesiąc sierpień – czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcamy do podjęcia abstynencji.
  2. Dziś obchodzimy Uroczystość Odpustową ku czci św. Romana. Eucharystia o godz. 12.00 w Kaplicy pw. św. Romana w Lipsku Polesiu, z tej okazji z Kościoła parafialnego wyruszy piesza pielgrzymka o godz. 11.00. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek, 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to również dzień modlitwy za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.
  4. W tym roku Dożynki Parafialne w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny 15.08.2018. (środa) o godz.12.00. Tradycyjnie podczas każdej Mszy św. pobłogosławimy wieńce z ziół i kwiatów.
  5. W sobotę, 18 sierpnia, wyruszy z Zamościa spod Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II do Sanktuarium w Krasnobrodzie V Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych. Rozpoczęcie o godz.7.00.
  6. Jest do nabycia tygodnik Niedziela w którym znajdziemy ciekawe art., np.: „Z Ciałem i Duszą wzięta do Nieba” oraz „Kobieta- Darem”.