24 listopada br. odbył się wyjazd ministrantów, dzieci i młodzieży naszej parafii do Rzeszowa. Ten dzień rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy Mszą św. o godz. 7.00 w kościele parafialnym w Lipsku. Po Mszy św. udaliśmy się do autokaru i po paru godzinach jazdy ujrzeliśmy cel naszej podróży – tor kartingowy, gdzie odbył się turniej na najszybszego uczestnika naszej wyprawy. Po nowych doświadczeniach wyścigowych, udaliśmy się w inne atrakcyjne dla młodych miejsce – kręgielnię w Rzeszowie. Dla wielu i ten punkt programu był pierwszym doświadczeniem gry w kręgle. Czując już lekki głód udaliśmy się do McDonald`a, aby nieco się posilić i nabrać sił na kolejny zaplanowany punkt. Czekało nas jeszcze kino i projekcja przygotowanego dla nas filmu. Po zakończeniu seansu wszyscy czuliśmy, że był to dobrze spożytkowany wolny dzień. Radośni i szczęśliwi wróciliśmy do naszych domów, aby podziękować rodzicom i opiekunom za umożliwienie nam uczestnictwa w takich atrakcjach.