Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną Kolędą.

            Kochani Parafianie, jeśli jest rodzina w naszej parafii, która nie mogła przyjąć księdza po kolędzie, to prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia księdza do kancelarii parafialnej lub zakrystii. Rodziny zgłoszone zostaną odwiedzone przez księży w umówionym czasie.

            Kochanym Parafianom pragniemy serdecznie podziękować za wspólną modlitwę, za miłe i często pełne życzliwości przyjęcie kapłana w swojej rodzinie, za wychodzenie i odprowadzanie księży do sąsiadów. Za każdą chwilę spotkania, okazane dobro dla Kościoła i naszej parafii pragniemy powiedzieć każdemu – „Bóg Zapłać!”.

  Jesteśmy jako duszpasterze pełni uznania za świadectwo Waszej wiary i pobożności.

            Za kolędę dziękujemy szczęścia zdrowia wam życzymy, a żebyście długo żyli a po śmierci w niebie byli. Hej kolęda ,kolęda…