INTENCJE MSZALNE 01.- 08. 05.2016 R.
Niedziela, 01.05. – VI Niedziela Wielkanocna
L: 7.30 1) + Czesława Ostaszewska (7r), Feliks Ostaszewski
2) + Bronisław Naworol, zmarłych z rodziny Antoniewiczów Szykułów i Naworolów
B: 9.15 1) + Józef Bondyra (greg)
2) + Aniela, Józef, Marcin z Krawców, Lucjan Gęśla
Z: 10.45 1)+ Jan Sokal (od rodziny Mirosława Zams)
2) + Ryszard (8r), Helena (6r) Kamińskich, Zofia, Paweł, Stanisław, Bolesław Machałek
L: 12.00 1) + Zbigniew Guziak (10r)
2) W intencji Ochotniczych Straży Pożarnych
Poniedziałek, 02.05. – wspomnienie św. Atanazego, biskupa
L:10.00 Chrzest Hanna Czerwonka –Msza święta Dziękczynna z racji 5 rocznicy ślubu Małgorzaty i Sebastiana z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i dalsze łaski.
L: 18.00 O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i szczęśliwe zdanie matury dla Justyny
B: 19.00 1) + Józef Bondyra (greg)
2) Stanisława i Bolesław Cholewińscy, Franciszek i Franciszka Bryk
Wtorek, 03.05. – uroczystość NMP Królowej Polski
L: 7.30 1) + Andrzej Kucner (3r) Sylwester, Marianna, Jan Gruszkiewicz, Marcin, Józefa Podolak
2) + Tadeusz, Jan (18r), Danuta, zmarłych z rodziny Tyszków
B: 9.15 1) + Józef Bondyra (greg)
2) O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i szczęśliwe zdanie matury
Z: 10.45 1)+ Anna Zams (39r)
L: 12.00 1) O opiekę MBNP, dary Ducha Świętego dla Macieja i Magdy z okazji urodzin i z okazji 10 rocznicy ślubu z prośbą o Boże błog. dla rodziny na dalsze lata
2) + Bolesław, Zofia Jędruszczak
Środa, 04.05. – wspomnienie św. Floriana, męczennika
L: 18.00 1) + Paweł Bochenko (3r), zmarłych z rodziny
2) + Bronisława, Michał, Roman, Bolesław Kukiełka, Anna, Marianna, Michał Wołoch, Lucjan Kosarski, zmarłych z rodziny
B: 19.00 1) + Józef Bondyra (greg)
Czwartek, 05.05. – Pierwszy miesiąca
L: 18.00 1)+ Wiesłąwa Późniak (30dz)
2) + Stefania Sapiło (od wnuczki Małgorzaty z rodziną)
B: 19.00 1)+ Józef Bondyra (greg)
Piątek, 06.05. – Pierwszy miesiąca, świętych Apostołów Filipa i Jakuba, święto
Z: 17.00 + Jan Sokal (od wnuczek Elżbiety i Urszuli)
L: 18.00 1) + Helena (19r), Władysław Czuba, zmarłych z rodziny Czubów
2) + Józef Greszta (30dz)
B: 19.00 + Józef Bondyra (greg)
Sobota, 07.08. – Pierwsza miesiąca
B: 9.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.
Z: 16.00 + Urszula Zams (od KGW).
L: 18.00 1)+ Janina Świrgoń (11r), Hieronim Świrgoń,
2) Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę NMP dla Lidii i Piotra z okazji 30 urodzin oraz o potrzebne łaski dla Adasia.
B: 19.00 + Józef Bondyra (greg)
Niedziela, 08.05. – VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie
L: 7.30 1) + Henryk Bondyra (8r), Leokadia, Jan, Aniela, Stanisław Kot, Anna, Stanisław Pintal
2) + Stanisław Tabała, zmarłych z rodziny
B: 9.15 1) + Stanisław Łukaszyk, Jan, Feliksa
2) + Stanisław, Edward, Stanisław, Mieczysław, Ryszard, Jan Sawicki
Z: 10.45 1)+ Stanisław Zams (imieninowa), Urszula
2) + Jan Sokal (od przyjaciół Renaty, Marii i Zofii z rodzinami)
L: 12.00 1) + Józef Bondyra (greg)
2) + Henryk Malicki (2r) zmarłych z rodziny