INTENCJE  MSZALNE

 7 – 14 VI 2015 r.

 

Niedziela 7. VI 10 Niedziela Zwykła

L

7:30

+

Wincentyna Kwaśniuk (1)

L

7:30

+

Arkadiusz Iwaniak

B

9:15

+

Stanisław Łukaszyk (9) Jan i Feliksa Łukaszyk

B

9:15

+

Kazimierz Lupa, Tadeusz Bondyra, Lucjan Gęśla (prowadzących kółka różańcowe i należących zm do kółek of od Janusza Winiarskiego)

Z

10:45

+

Janina i Władysław Sarzyński, Maria i Wiesław Sarzyński, Karolina, Antoni, Janusz Machałek, Marianna i Stanisław Pitwała

L

12:00

+

Adam Stręciwilk (greg)

L

12:00

Dziękczynna za szczęśliwą operację Marii z prośbą o opiekę i Boże błogosławieństwo dla niej i całej rodziny i łaskę zdrowia

L

12:00

+

Feliks Łagożny, Michał i Bronisława Łagożny, Aniela i Jan Ostasz

 

Poniedziałek 8. VI Wsp. św. Jadwigi Królowej

L

18:00

+

Adam Stręciwilk (greg)

L

18:00

+

Regina Kuźma (30 dz po śm)

 

Wtorek 9. VI

L

18:00

+

Adam Stręciwilk (greg)

 

Środa 10. VI Wsp. bł. Bogumiła

L

17:30

+

Adam Stręciwilk (greg)

L

18:00

Dziękczynna z okazji 1 urodzin Antosia z prośbą o Boże Błogosławieństwo opiekę MB NP

L

18:00

+

Renata i Stanisław Toporowscy (4)

 

Czwartek 11. VI

L

17:30

+

Adam Stręciwilk (greg)

L

18:00

+

Józef, Julia, Anna, Tadeusz, Amelia, Janusz, Wanda, Edward, Stanisława, Michał Maria Muszyński

L

18:00

+

Jan, Józefa, Adolf, Henryk, Stanisław, Wiesława, Eugeniusz, Grzegorz, Katarzyna, Robert z Lupów i Kuźmów

 

Piątek 12. VI Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Z

17:00

+

 

L

18:00

+

Adam Stręciwilk (greg)

L

18:00

+

Irena Łukaszyk (of od Legionu Maryi)

B

19:00

+

Feliks Bednarski (19)

 

Sobota 13. VI Wsp Niepokalanego Serca NMP

L

18:00

+

Adam Stręciwilk (greg)

L

18:00

Sylwester Gruszkiewicz (10) Jan, Marianna Gruszkiewicz, Józefa, Jan Kowalik, Teresa Naworol, Krystyna Koper, Andrzej Kucner

 

Niedziela 14. VI 11 Niedziela Zwykła

L

7:30

Dziękczynna z okazji 85 ur Heleny Grzeszata

L

7:30

+

Jerzy Małyszek (msc)

B

9:15

+

Helena, Krzysztof, Stanisław, Henryk

B

9:15

+

Adam Stręciwilk (greg)

Z

10:45

+

Franciszka i Marcin Ordyniec, Mateusz Łuczka, Katarzyna i Józef Rybak, Anastazja Dołba

Z

10:45

Z okazji 18 urodzin Magdy z prośbą o Boże Błogosławieństwo

L

12:00

+

Waldemar Łapa (6) zm z rodz

L

12:00

+

Stanisław Kwaśniuk (5) zm z rodz Kwasniuków i Frańczuków