OGŁOSZENIA

2 niedziela po Narodzeniu Pańskim

 4 I 2015

 1. We wtorek, 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego, obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej, będziemy błogosławić kredę i kadzidło do oznaczenia naszych domów chrześcijańskimi symbolami. Taca przeznaczona będzie na „Krajowy Fundusz Misyjny”.

2. Wraz z KGW z Lipska zapraszamy na jasełka bożonarodzeniowe, które odbędą się 4 stycznia o godzinie 14:00 w remizie w Lipsku. Jasełka będą w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Lipsku i młodzieżowego teatrzyku „Uciecha”. Zapraszamy serdecznie na duchowe przeżycia, do wspólnego kolędowania i składania sobie nawzajem życzeń.

3. Za tydzień w niedziela Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego.

4. Diecezjalni duszpasterze trzeźwościowi informują że Msza św. i spotkanie opłatkowe z Biskupem Diecezjalnym Marianem Rojkiem dla środowisk trzeźwościowych odbędzie się w kaplicy szpitalnej Jana Pawła II w Zamościu w sobotę, 10 stycznia 2015 r. o godz. 12.00 .

5. W niedzielę 18 stycznia podczas Mszy Świętej o godz. 12:00 grać będzie Orkiestra dęta z Białowoli.

6. Przypominamy o wyborach rady parafialnej.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na inwestycje parafialne.

8. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Jaki 2015 rok”, „Objawienie Pańskie – Orszak Trzech Króli podbija nasze miasta”.

9. W dniu jutrzejszym odbędzie się pogrzeb Heleny Mendyk, wyprowadzenie ciała z kaplicy starego szpitala o godz. 12:30, Msza Św. o godz. 13:00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie