OGŁOSZENIA

II Niedziela Wielkanocy Miłosierdzia Bożego

04 – IV – 2016r.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczynająca też Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy do częstego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego.

2. Dziś również w kaplicy w Zarzeczu obchodzimy odpust w związku z tym zmianie ulegną godziny Mszy Świętych w Lipsku o 7:30 i 10:30, suma odpustowa w Zarzeczu o 12:00.

3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, które przeznaczone są na inwestycje parafialne, natomiast ofiary składane do puszki przeznaczone jako pomoc dla parafii w Kazachstanie, gdzie pracuje o. Misjonarz, nasz dzisiejszy kaznodzieja.

4. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.

5. Jutro przypada przeniesiona w tym roku z 25 marca, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość tę obchodzimy w Kościele jako Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze Święte o godz. 18.00 w Lipsku i o 19.00 w Białowoli.

6. W poniedziałek o 17.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej. Będzie mierzenie alb.

7. W środę po Mszy świętej w salce przy plebanii odbędzie się spotkanie Legionu Maryi. Zapraszamy osoby chętne do wstąpienia do Legionu Maryi.

8. Zapowiedzi przedślubne: zap 1. Artur Waga z Iłowca, par. Skierbieszów i Paulina Agata Machałek z Zarzecza par. tut. zap1. Mateusz Kraczykiewicz z Lipska i Aleksandra Działa z Zamościa par. Opatrzności Bożej.

9.Jest jeszcze możliwość zapisania się na płyty z „Pasją”, która była przedstawiana w naszej parafii. Ofiara dobrowolna jest cegiełką na remont naszej świątyni.

10. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Niedzieli Miłosierdzia Bożego”.