14 Niedziela Zwykła 6 VII 2014

1.    Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na potrzeby naszego WSD w Lublinie.
2.    Dziś pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu następnie zmiana tajemnic różańcowych.
3.    W piątek, 11 lipca Święto św. Benedykta, patrona Europy.
4.    Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w pieszej pielgrzymce do Krasnobrodu, było około 60 osób i już dziś zapraszamy za rok, rozpoczynają się również zapisy na diecezjalną pielgrzymkę pieszą do Częstochowy.
5.    W przyszłą niedzielę 13 lipca po południu zapraszamy na LIPSKIE LATO KULTURALNE na obiektach parafialnych. Są przewidziane występy teatralne. konkurencje dla dzieci i dla dorosłych, będą nagrody. Serdecznie Zapraszamy.
6.    Spotkanie teatrzyku dziś o godz. 14:00.
7.    Wyjazd ministrantów i chłopaków chętnych na paintball w czwartek się nie odbył ze względu na pogodę, ale planujemy wyruszyć jutro o godz. 9:00, planowany jest przejazd rowerami do Szewnii, po powrocie ognisko. Proszę o zabranie wody do picia. Koszt 40 zł.
8.    Zapowiedzi przedślubne: zap: 2. Łukasz Gorzko kawaler z Lipska par tut. i Kinga Mudry panna z Kietrza. zap: 1. Marcin Tchórz kawaler z Krasnystawu par. św. Franciszka i Ewa Farion panna z Białowoli par tut.
9.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” art. „Jak władza bała się Papieża”; „Raban wśród niemieckich katolików”. Od dziś cena tygodnika 5 zł.
10.    W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Piotra Pyś z Białowoli w wieku 60 lat.