Ogłoszenia parafialne

XXIII Niedzieli zwykłej – 06.09.2015r.

1. Przeżywamy pierwszą Niedzielę miesiąca. Taca przeznaczona jest zgodnie z zapowiedzią na nasze inwestycje parafialne (spłata okien).

 2. We wtorek, 8 września przypada święto Narodzenia NMP, w tradycji ludowej zwane świętem MB Siewnej. Po Mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego i nasion.

 3. Za tydzień taca na Zamojskie Seminarium Duchowne.

 4. Zachęcamy do nabycia Tygodnika Niedziela. Dzisiejszy numer poświęcony jest tematyce Szkoły jako kuźni nowych pokoleń.

 5. SZKOŁA PODSTAWOWA W BIAŁOWOLI ORGANIZUJE KURS OBSŁUGI KOMPUTERA ORAZ INTERNETU DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH DOROSŁYCH (RODZICÓW, SENIORÓW). Zapisy do końca września 2015r. w SP w Białowoli lub tel. 846713812. Czas trwania kursu: październik, 4 spotkania po 60 min. raz w tygodniu. Koszt CAŁEGO KURSU – 4 GODZINY to 20zł – pokrycie kosztów światła. BARDZO ATRAKCYJNY PROGRAM OD PODSTAW I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO uczestnika.

 

 

 

 

 

Szczęść Boże na nowy tydzień.