OGŁOSZENIA

10 Niedziela Zwykła

7 – VI – 2015r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary tego dnia przeznaczone są na nasze inwestycje parafialne.

2. Trwa miesiąc czerwiec i nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy do uczestnictwa.

3. Dziękujemy tym wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie tegorocznych obchodów Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W czwartek zakończenie oktawy po Mszy Świętej wieczornej tradycyjnie odbędzie się procesja wokół kościoła do czterech kaplic, błogosławieństwo wianków i małych dzieci.

4. W piątek, 12 czerwca 2015 r. przeżywać będziemy XVI rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Zamościu. W ramach obchodów Dnia Papieskiego Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych naszej diecezji zaprasza na I Diecezjalny Dzień Osób z Niepełnosprawnością. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00 w Katedrze Zamojskiej, a po niej wspólne śpiewanie na Rynku Wielkim. Ubierzmy się w tym dniu w papieskie biało-żółte barwy. Zapraszamy osoby z niepełnosprawnością oraz dzieci, młodzież i wszystkich zainteresowanych. Ks. Czesław Koraszyński.

5. W piątek z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Zapowiedzi przedślubne: zap 1. Jacek Basaj z Jarosławca z Ewelina Basaj z domu Saluk z Białowoli, zap 1. Rafał Wróbel kawaler z Zamościa z Natalia Paszko z Lipsko Kosobudy.

7. Dzisiaj o godz. 15:30 na obiektach parafialnych odbędzie się zakończenie Karmelowych warsztatów dla dzieci, serdecznie zapraszamy przewidziane gry i zabawy oraz ognisko.

8. W sobotę 13 czerwca wspomnienie Niepokalanego Serca NMP, w czasie Mszy Świętej wieczornej odbędzie się nabożeństwo fatimskie. 

9. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Księża pod lupą”. Jest również do wzięcia gazeta bezpłatna „Roztoczański głos”.