2 Niedziela Adwentu

7 XII 2014

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, za chwilę adoracja, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. Jest to dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”. Trwa Adwent przez cały ten okres zapraszamy na Roraty każdego dnia o godz. 16:00, a w każdą sobotę  o godz. 6:00, prosimy przynieść ze sobą świece. Szczególnie w tym tygodniu zapraszamy na Roraty wszystkie dzieci w piątek o godz. 16:00, podczas Mszy odbędzie się poświęcenie i wręczenie dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej medalików.

2. Spotkanie teatrzyku w sobotę o godz. 14:00.

3. Samorząd Gminy Zamość i lokalna społeczność zapraszają na Koncert Mikołajkowy Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Białowola 7 grudnia 2014 r., godz. 17:00. Świetlica wiejska w Białowoli.

4. Są nadal do nabycia kalendarze KRZ i z wieńcami dożynkowymi w cenie 5zł, oraz kalendarze rolników w cenie 24zł. Są również świece Caritas na wigilijny stół w cenie 5 zł.

5. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii wygłosi ks. Wiktor Koziński w dniach 18 – 20 grudnia. Serdeczne zapraszamy do skorzystania z tego czasu który daje nam Kościół.

6. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” poświęcony tematowi „Adwent – czas czuwania”.