OGŁOSZENIA

5 Niedziela Zwykła

 8 – II – 2015r.

 1. W środę, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes, XXIII Światowy Dzień Chorego, który będziemy obchodzić pod hasłem: „Niewidomemu byłem oczami, chromemu służyłem za nogi” (księga Hioba). Tego dnia w kościele parafialnym o godzinie 16:00 będzie sprawowana Eucharystia poprzedzona nowenną do MB Nieustającej Pomocy w intencji wszystkich chorych w naszej parafii w czasie której udzielimy wszystkim chorym sakramentu namaszczenia chorych i indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. Bardzo prosimy o zainteresowanie się i pomoc osobom chorym w dotarciu na to nabożeństwo.

2. W sobotę, 14 lutego, Święto Cyryla i Metodego patronów Europy.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać OSP Lipsko za pomoc przy porządkowaniu kościoła po dekoracjach świątecznych.

4. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone będą na potrzeby WSD.

5. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Ulżyć choremu w cierpieniu”.

6. Zmarł Adam Stręciwilk z Lipska w wieku 72 lat, Msza pogrzebowa o godz. 14:30. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…