3 Niedziela Wielkiego Postu  08 – III – 2015r.

1. Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, Droga Krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o godz. 16:00, w Zarzeczu o godz. 15:30 i w Białowoli o godz. 16:30, Gorzkie Żale w Lipsku po sumie w Białowoli o godz. 8:45 w Zarzeczu po Mszy Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy młodzież i dorosłych na adorację Krzyża w piątek o godz. 19:30, adoracja która przede wszystkim pozwala na bardzo osobiste spotkanie z Panem Bogiem.

2. Spotkanie rodziców i dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Świętej dziś po Mszy Świętej o godz. 12:00.

3. Dziś zbiórka do puszek na KRZ.

4. Można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i dekoracji wielkanocnej.

5. Ogłaszamy konkurs na najładniejszą palmę wykonaną przez rodzinę. Rozstrzygnięcie w Niedzielę Palmową podczas Mszy Świętej o godz. 12:00.

6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 22 do 24 marca. Duchowym przewodnikiem przez ten czas będzie ks. Krystian Bordzań dyrektor KRZ.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Dokąd papież Franciszek prowadzi Kościół”.

8. W tym tygodniu do domu Pana odeszli Zofia Kuźma z Białowoli, oraz Arkadiusz Iwaniak z Lipska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…