Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 8 VI 2014

1.    Obchodzimy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego która kończy okres wielkanocny. Możemy uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie hymnu „Veni Creator”.
2.    W poniedziałek obchodzimy Święto NMP Matki Kościoła. Poświęcenie pól tego dnia w Białowoli o godz. 10:00, w Zarzeczu o godz. 15:00, w Lipsku Kosobudy o godz. 16:30.
3.    W czwartek 12 czerwca Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, jest to również 15 r. pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu.
4.    Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę o 16:00.
5.    Dziękujemy wszystkim którzy pracowali przy naszej świątyni parafialnej w tym tygodniu i nadal zapraszamy do pomocy, szczególnie rodziców dzieci rocznicowych i przyjmujących bierzmowanie.
6.    Spotkanie dzieci obchodzących rocznicę I Komunii w kaplicy w Białowoli we Wtorek i Czwartek o godz. 16:30.
7.    Zapowiedzi przedślubne: zap I. Konrad Sałaban kaw. z Lipska Polesie par. tut. z Joanna Katarzyna Margol panna z Bagna par. MB Królowej Polski w Zwierzyńcu.
8.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” art. „W Imię Syna – z ojcem Górą na Lednicy”; „Różaniec na różne sposoby”.
9.    W piątek o 19:30 odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze członków PKS Metanoia.
10.    W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wincentynę Kwaśniuk z Szewnii Górnej. Wieczny odpoczynek…