1. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Lublinie.
2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.
3. W poniedziałek zbiórka dla ministrantów o godz. 19:00 w związku z wycieczką rowerową.
4. W środę – 4 lipca wypada 14 rocznica święceń biskupich biskupa Mariusza Leszczyńskiego.
5. Walne zgromadzenie Parafialnego Klubu Sportowego „Metanoja” odbędzie się 15.07.2012 r. o godz. 18:00.
6. W piątek – pierwszy miesiąca do chorych udamy się od godziny 9:00.
7. W sobotę, pierwszą miesiąca Msza święta wynagradzająca NSNMP za grzechy i zniewagi całego świata.
8. Zapowiedzi przedślubne: II: Piotr Stopa, kaw. z Rogowa, par. Świdniki i Kinga Czochra, panna z Lipska-Polesie, par. tut.
9. U ministrantów możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli”: 1. Art. „Kamieniami w Kościół”/bd/, 2. Art. „Został z nami”/relikwie/, 3. Art. „Media katolickie maja nowego przewodnika”/arcybiskup/.