OGŁOSZENIA

Święto Chrztu Pańskiego

 11 I 2015

 1. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii okres Narodzenia Pańskiego, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. Od jutra rozpoczynamy okres zwykły w liturgii który będzie trwał do 17 lutego.

2. Zapraszamy na jasełka bożonarodzeniowe, które odbędą się 11 stycznia o godzinie 15:00 w remizie w Białowoli. Jasełka będą w wykonaniu młodzieżowego teatrzyku „Uciecha”. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.

3. W niedzielę 18 stycznia podczas Mszy Świętej o godz. 12:00 w Lipsku grać będzie Orkiestra dęta z Białowoli. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. W sobotę, 17 stycznia, przypada XVII Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.

5. W imieniu organizatorów bardzo dziękuje za wzięcie udziału w pierwszym Orszaku Trzech Króli, który odbył się w Zamościu. Według mediów uczestniczyło w nim prawie pięć tysięcy „kolędników”. Serdeczne dziękuję za pomoc służbom mundurowym czyli straży ochotniczej z naszej parafii z Lipska i Białowoli.

6. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Chrztu Pańskiego”.

7. W czwartek odbył się pogrzeb Anny Bednarskiej z Białowoli która zmarła w wieku 93 lat. Wieczny odpoczynek…