OGŁOSZENIA
15 Niedziela Zwykła 13 VII 2014

1.    Trwają wakacje. Dla jednych jest to czas odpoczynku, wyjazdów i urlopów, dla rolników czas intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Módlmy się o dobrą pogodę na ten czas.
2.    Dziś  po południu zapraszamy na LIPSKIE LATO KULTURALNE na obiektach parafialnych. Są przewidziane występy teatralne. konkurencje dla dzieci i dla dorosłych, będą nagrody. Serdecznie Zapraszamy.
3.    Trwają zapisy na 32 Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę z Zamościa na Jasną Górę.
4.    Zapowiedzi przedślubne:. zap: 2. Marcin Tchórz kawaler z Krasnystawu par. św. Franciszka i Ewa Farion panna z Białowoli par tut., zap: 1. Basaj Szczepan kawaler z Tarnawatki i Laska Agnieszka panna z Lipska Polesi par tut., zap: 1. Iwanicki Michał kawaler z Lipska par tut i Górnik Marta Justyna panna z Łabuniek par św. Krzyża w Zamościu.
5.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” art. „Oczy Maryi żyją”; „Szatan istnieje naprawdę”.