14  – VI – 2015r.

1. W środę 17 czerwca obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego. Okazja do wsparcia ubogich i modlitwy za osoby służące najbiedniejszym.
2. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na organizację ŚDM w Krakowie 2016.
3. Za tydzień na cmentarzu odprawiona zostanie
Msza Święta przed odpustem za naszych bliskich zmarłych o godz. 15:00, o 14:15 rozpoczniemy modlitwę różańcową z wypominkami, prosimy o uporządkowanie grobów i składanie śmieci w miejscu do tego przeznaczonym.
4. W tym roku w czasie odpustu parafialnego odbędzie się wizytacja naszej parafii przez ks. Biskupa Mariusza Leszczyńskiego. Msze Święte tego dnia w kościele w Lipsku o godz. 7:00, 12:00 i 18:00, w Białowoli o godz. 8:30 i w Zarzeczu o godz. 10:00.
5. Zapowiedzi przedślubne: zap 2. Jacek Basaj z Jarosławca z Ewelina Basaj z domu Saluk z Białowoli, zap 2. Rafał Wróbel kawaler z Zamościa z Natalia Paszko panna z Lipsko Kosobudy.
6. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Biskup Antoni Długosz – klucz do radości”.
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Edmunda Sałach z Lipska. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…