3 Niedziela Adwentu

14 XII 2014

1. Dziś obchodzimy Niedzielę Radości bo Pan jest blisko. Ponadto rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

2. Od czwartku do soboty w naszej parafii odbędą się rekolekcje adwentowe  które poprowadzi ks. Wiktor Koziński. Msze Święte każdego dnia w Lipsku o godz. 9:00 i 18:00, w Zarzeczu o godz. 11:00, w Białowoli o godz. 16:00. W sobotę będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Serdeczne zapraszamy do skorzystania z tego czasu który daje nam Kościół.

3. Spotkanie teatrzyku w sobotę o godz. 19:00.

4. Ofiary składane na tacę za tydzień przeznaczone będą na WSD.

5. Można zgłaszać chorych których nie odwiedzamy w pierwsze piątki miesiąca, a którzy chcą być odwiedzeni przed świętami ze spowiedzią i Komunią Świętą. Odwiedzimy ich w poniedziałek 22 grudnia od godz. 9:00.

6. Są do odebrania dary Caritas, dokumentem pozwalającym skorzystać z pomocy, jest wypełniony i podpisany przez jeden z Ośrodków Pomocy Społecznej dokument o nazwie: „Skierowanie do otrzymania pomocy…. Załącznik nr 4, bez tego dokumentu nie możemy wydać darów. Dary będą wydawane w środę o godz. 15:00.

7. Tradycyjnie w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 9:00 będziemy modlić się na Mszy Świętej za naszych bliskich zmarłych, można zapisywać ich imiona na kartkach wypominkowych które są na ołtarzach bocznych.

8. Są nadal do nabycia kalendarze KRZ i z wieńcami dożynkowymi w cenie 5zł, oraz kalendarze rolników w cenie 24zł. Są również świece Caritas na wigilijny stół w cenie 5 zł.

9. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” poświęcony tematowi „Oblicze Boga Ojca”.