4 Niedziela Wielkiego Postu  15 – III – 2015r.

1. Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, Droga Krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o godz. 16:00, w Zarzeczu o godz. 15:30 i w Białowoli o godz. 16:30, Gorzkie Żale w Lipsku po sumie w Białowoli o godz. 8:45 w Zarzeczu po Mszy Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Za tydzień 5 niedziela Wielkiego Postu zwana dawniej I Niedzielą Męki Pańskiej, bądź też Niedzielą Czarną – zasłonięte zostaną krzyże.

3. Można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i dekoracji wielkanocnej.

4. Są do nabycia w zakrystii paschaliki  i baranki wielkanocne.

5. Ogłaszamy konkurs na najładniejszą palmę wykonaną przez rodzinę. Rozstrzygnięcie w Niedzielę Palmową podczas Mszy Świętej o godz. 12:00.

6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 22 do 24 marca. Duchowym przewodnikiem przez ten czas będzie ks. Krystian Bordzań dyrektor KRZ.

7. Zbiórka ministrantów z przygotowaniem asysty przed świętami w sobotę o godz. 10:00.

8. Spotkanie teatrzyku w piątek o godz. 18:00.

9. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Ojcostwo”.