OGŁOSZENIA
Uroczystość Najświętszej Trójcy 15 VI 2014

1.    Obchodzimy dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy która kończy czas Komunii św. wielkanocnej.
2.    W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w tym roku główna Msza i procesja odbędzie się w Białowoli zgodnie z zapowiedzią z zeszłego roku, za rok pójdziemy do Zarzecza. Mszy Świętej przewodniczyć będzie i homilię wygłosi ks. Robert Strus. Trasa procesji po mszy świętej wyruszymy z kaplicy w stronę szkoły, pierwszy ołtarz przy krzyżu koło państwa Farionów, drugi koło państwa Chróścikowskich przy kapliczce, trzeci koło państwa Lupów i ostatni przy krzyżu koło państwa Gresztów. Prosimy o ozdobienie domów emblematami Eucharystycznymi, również o przewiezienie chorągwi i feretronów z kościoła parafialnego.
3.    Spowiedź dzieci obchodzących rocznicę I Komunii i rodziców we wtorek w Lipsku o godz. 17:00, próba w kaplicy w Białowoli w środę o 17:00.
4.    Spowiedź i spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek  o 18:30, i w sobotę o  godz. 16:00 próba.
5.    Za tydzień podczas Mszy Św. o godz. 12:00 ks. bp. Marian Rojek udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii, zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
6.    W przyszłą niedzielę Msza Św. na cmentarzu za zmarłych przed odpustem ku czci św. Jana Chrzciciela o godz. 18:00. Różaniec z wypominkami o godz. 17:15. Kartki wypominkowe są do wzięcia na bocznych ołtarzach.
7.    Główny odpust w naszej parafii ku czci św. Jana Chrzciciela obchodzić będziemy we wtorek 24 czerwca. Kazanie odpustowe  wygłosi ks. Jarosław Przytuła – prefekt WSD.
8.    Dziękujemy wszystkim którzy pracowali przy naszej świątyni parafialnej w tym tygodniu i nadal zapraszamy do pomocy, szczególnie rodziców dzieci rocznicowych i przyjmujących bierzmowanie.
9.    Zapowiedzi przedślubne: zap II. Konrad Sałaban kaw. z Lipska Polesie par. tut. z Joanna Katarzyna Margol panna z Bagna par. MB Królowej Polski w Zwierzyńcu.
10.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” art. „Matka Boża Rokitiańska cierpliwie słuchająca”; „Cuda nad cuda. Pan idzie z nieba”.