O G Ł O S Z E N I A

IV  Niedziela  Wielkanocna – 15. V. 2011 r.

1. Dziś rozpoczynają się dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Pamiętajmy w naszych codziennych modlitwach o powołanych i powoływanych. Prośmy też o łaskę powołań kapłańskich i zakonnych z naszej wspólnoty parafialnej.

2. Jutro obchodzimy święto, Świętego Andrzeja Boboli – patrona Polski. W kościele św. Katarzyny w Zamościu uroczystość odpustowa.

3. Spotkania z dziećmi klas II przed I Komunią Świętą we wtorek o godz. 16.00.

4. Za tydzień w niedzielę 22 maja, zbiórka ofiar do puszek na Katolickie Radio Zamość.

5. W przyszła niedzielę poświęcenie pól w Szewni Górnej i Czarnowodzie o godz. 16:00.

6. Trasa na przejście w procesji z ks. prymicjantem i na Boże Ciało.

7. Koncert Uwielbienia Jezusa Eucharystycznego jako dziękczynienie Gminy Zamość za beatyfikację Jana Pawła II odbędzie się w Lipsku 12 maja w niedzielę o godz. 20:00.

8. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli” z dodatkiem zamojskim.

9. Zapowiedzi przedślubne: I – Tomasz Presz, kaw. z Zamościa, par. św. Krzyża i Agnieszka Kot, panna z Lipska Polesie, par. tut.; I – Rafał Pawlik, kaw. z Zamościa, par. św. Krzyża i Diana Drobyk, panna z Lipska Polesie, par. tut. ; II –  Sebastian Ostasz, cywilnie związany z Lipska, par tut. i Joanna Duda, cywilnie związana ze Szczebrzeszyna, par. Klemensów.

10. Za przyczyną naszego patrona św. Jana Chrzciciela, bł. Jana Pawła II i Matki Bożej prośmy w intencji małżeństw i rodzin, polecajmy młodzież, dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, siebie samych i tych, którzy prosili nas o modlitwę.

11. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana: + Janina Muszyńska z kol. Białowola. Wieczny odpoczynek…