OGŁOSZENIA
2 Niedziela Wielkiego Postu 16 III 2014

1.    Dziś  jak było zapowiadane za chwilę ministranci zbiorą ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny
2.    W następna niedzielę 23 marca o godz. 12:00 odbędzie się kanoniczne objęcie urzędu parafii przez  naszego nowego ks. proboszcza Tomasza Winogrodzkiego, homilię wygłosi ks. dziekan Eugeniusz Derdziuk, bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
3.    W środę 19 marca obchodzimy Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie w modlitwach o mężczyznach.
4.    Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, droga krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o 16:00, w Zarzeczu o 15:30 i w Białowoli o 16:30, Gorzkie Żale w Lipsku po sumie w Białowoli o 8:45 w Zarzeczu po Mszy Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.  A szczególnie nadal zapraszamy młodzież zwłaszcza mającą przystąpić w tym roku do sakramentu bierzmowania na drogę krzyżową w piątek na godz. 18:00.
5.    Ksiądz proboszcz zaprasza radę parafialną dnia 17 marca tj. poniedziałek na Mszę Św. o godz. 16:00, bezpośrednio po niej na plebanii odbędzie się spotkanie organizacyjno – zapoznawcze z członkami rady.
6.    Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 6 – 8 kwietnia, rekolekcje dla dorosłych będzie prowadził ks. proboszcz Tomasz Winogrodzki a nauki dla dzieci  ks. wikariusz Krystian Kotuski.
7.    Dziękujemy pani Marii Bekier za wyhaftowanie obrusów do kościoła parafialnego na ołtarz główny i ołtarze boczne.
8.    Zbiórka ministrantów w środę o godz. 17:30. Spotkanie teatrzyku w piątek o godz. 19:00.
9.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” z dodatkiem zamojskim. 1. Art. „Moje życie przy świętym – wywiad Benedykta  XVI dla dziennikarza Niedzieli”, 2. Art. „Pasja. Apokryf czy objawienie”, 3. Art. „Niepewność Ukrainy”.  23 marca br. ukaże się Tygodnik Katolicki „Niedziela” z książką pt. „Pasja według objawień bł. Anny Katarzyny Emmerich” (354 strony) – cena numeru 6 zł.