XI  Niedziela  Zwykła – 16. VI. 2013 r.

1. Msza św. na cmentarzu za zmarłych przed odpustem ku czci św. Jana Chrzciciela za tydzień w przyszłą niedzielę o godz. 18:00. Różaniec z wypominkami o godz. 17:15.

2. Jutro wspomnienie świętego Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, w piątek świętego Alojzego Gonzagi, zakonnika.

3. Spotkanie KSM w piątek o godz. 19:00.

4. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy Dzień Ojca. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych Tatusiach, tych żyjących i tych po tamtej stronie.

5. Doroczny odpust w naszej parafii ku czci św. Jana Chrzciciela obchodzić będziemy 24 czerwca, w następny poniedziałek. Będziemy Gościć księży, m. in. moich kolegów z roku święceń. Sumie odpustowej będzie przewodniczyć ks. Kan. Tadeusz Czuk proboszcz z Łabuń, kazanie wygłosi ks. Kan. Józef Bednarski, proboszcz z Dąbrowicy k. Biłgoraja.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

7. U ministrantów możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli”: 1. Art. „Wierność prawdzie obowiązuje wszystkich”, 2. Art. „Co Biblia mówi o wróżbiarstwie?”, 3. Art. „Ataki pogan na Boże Ciało”. Artykuł o Lednicy, rozmowa z kapelanem więziennym znanym nam ks. Tomaszem Źwiernikiem z Zamościa, bardzo ciekawy wywiad z ministrem Gowinem o ideologii gender.

8. Panu Jezusowi i Matce Najświętszej zawierzajmy nas nasze rodziny, dzieci i młodzież kończących rok szkolny, prośmy o potrzebne łaski i dobre oceny. Pod Twoją obronę…