XI Niedziela Zwykła – 17. VI. 2012 r.


1. W dniu dzisiejszym gościmy ks. prof. Franciszka Drączkowskiego, który przybył z racji 20 rocznicy święceń kapłańskich ks. proboszcza i pierwszej rocznicy święceń ks. wikariusza.
2. Msza św. na cmentarzu za zmarłych przed odpustem ku czci św. Jana Chrzciciela dzisiaj o godz. 18:00. Różaniec z wypominkami o godz. 17:15.
3. Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę do Bałtowa, Kałkowa Godowa i na Święty Krzyż. Cena 70 zł. Wyjazd odbędzie się w poniedziałek 18 czerwca wyjazd o 5:30 rano powrót o 21:00. Zapisy w dniu dzisiejszym.
4. W czwartek wypada wspomnienie świętego Alojzego Gonzagi, zakonnika.
5. W sobotę obchodzić będziemy Dzień Ojca. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych Tatusiach, tych żyjących i tych po tamtej stronie.
6. Spotkanie dla Gimnazjalistów odbędzie się we środę o godz.: 19:00, indeksy obowiązkowo, w piątek o 18:00 ze świadkami. Spowiedź dla kandydatów, rodziców, rodzeństwa, chrzestnych, świadków i domowników w piątek o godz.:18:45
7. Za tydzień odpust w naszej parafii ku czci św. Jana Chrzciciela, będziemy Gościc ks. Biskupa Mariusza Leszczyńskiego – Administratora naszej diecezji, na sumie młodzież otrzyma sakrament bierzmowania.
8. Walne zgromadzenie Parafialnego Klubu Sportowego „Metanoja” odbędzie się 29.06.2012 r. o godz. 19:30.
9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
10. Zapowiedzi przedślubne: I: Michał Hurkała, kaw. z Lipska, par. tut. i Iwona Emerle ze Śniatycz, par. Dub.
11. U ministrantów możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli”. 1. Art. „Europejski apelw sprawie telewizji Trwam”, 2. Art. „Pytania o wolność”/bd/, 3. Art. „Tajemnicze katastrofy i tajemnicze śmierci”/bd/.
12. W tym tygodniu pożegnaliśmy ś. p. Juliana Ostasz z Lipska. Przeżył 80 lat. Wieczny odpoczynek…