29 – VII – 2018 r.

1. Obchodzimy 17. Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.
  2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od. godz. 9.00. (ks. Krzysztof odwiedzi chorych w środę od 9.00 – z racji pieszej pielgrzymki. W następną niedzielę taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Jest to niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W środę rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcamy do podjęcia abstynencji.
  4. W czwartek, 2 sierpnia kościołach parafialnych możliwość uzyskania pod zwykłymi warunkami odpustu zupełnego „Porcjunkuli”. Tego dnia wyrusza 36. Diecezjalna Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę.
  5. Módlmy się o dobrą pogodę na czas żniw i za przebywających na wakacjach.
  6. Jest do nabycia tygodnik Niedziela. Zachęcamy do lektury.