OGŁOSZENIA

2 Niedziela Zwykła  

18 – I – 2015r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność, również dziś dzień Migranta i Uchodźcy.

2. W poniedziałek, 19 stycznia przypada dzień imienin Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego.

3. W środę, 21 stycznia obchodzimy Dzień babci, a w czwartek 22 stycznia dzień dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

4. W sobotę, 24 stycznia przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, patrona pracowników mediów.

5. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną Kolędą.Kochani Parafianie, jeśli jest rodzina w naszej parafii, która nie mogła przyjąć księdza po kolędzie, to prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia księdza do kancelarii parafialnej lub zakrystii. Rodziny zgłoszone zostaną odwiedzone przez księży w umówionym czasie. Kochanym Parafianom pragniemy serdecznie podziękować za wspólną modlitwę, za miłe i często pełne życzliwości przyjęcie kapłana w swojej rodzinie, za wychodzenie i odprowadzanie księży do sąsiadów. Za każdą chwilę spotkania, okazane dobro dla Kościoła i naszej parafii pragniemy powiedzieć każdemu – „Bóg Zapłać!”. Jesteśmy jako duszpasterze pełni uznania za świadectwo Waszej wiary i pobożności.        Za kolędę dziękujemy szczęścia zdrowia wam życzymy, a żebyście długo żyli a po śmierci w niebie byli. Hej kolęda ,kolęda…

6. W niedzielę 25 stycznia w naszej parafii będzie gościł kwartet -„Akord” z Ukrainy który będzie uświetniał liturgię naszych Mszy św. swoją oprawą muzyczną.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Dnia modlitw o jedność chrześcijan”.