OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELI ZWYKŁEJ

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Przez ten czas będziemy wspierać swoją modlitwą i ofiarą ludzi, którzy daleko od nas głoszą narodom pogańskim Chrystusa. Szczególnie pamiętajmy o polskich misjonarzach. Taca przeznaczona jest na potrzeby misji.

2. Jutro wspominamy 31 rocznicę uprowadzenia i męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, którego relikwie znajdują się w naszym Kościele. Z tej racji zapraszamy na akademię w wykonaniu Teatr „Uciecha” o godz. 16.30 w Kościele parafialnym. Tego dnia rozpoczynamy Nowennę za wstawiennictwem błogosławionego, którą będziemy odmawiać w każdy piątek przed Eucharystią.

3. Rozpoczynamy w każdą pierwszą Niedzielę miesiąca Msze św. i kazanie dla dzieci z całej parafii, a w ostatnią Niedziele miesiąca Msza św. za Ojczyznę i kazanie patriotyczne.

4. W czwartek, 22 października przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

5. Trwa miesiąc październik. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.

6. W piątek w naszej parafii przypada adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji diecezji.

7. Za tydzień w kościołach poświęconych (których data dedykacji jest nieznana) obchodzić będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia.

8. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy i pamięci o naszych zmarłych. Prosimy o porządkowanie cmentarzy i grobów.

9. Na spotkaniu Rady Parafialnej podjęliśmy decyzję i od poniedziałku rozpoczniemy renowację głównego ołtarza w kościele parafialnym.

10. Zachęcamy do czytania Tygodnika Niedziela.

11. Zapraszamy na charytatywny mecz piłki nożnej Reprezentacja Polskich Pisarzy- ks. naszej Diecezji w dniu dzisiejszym o godz.14.00 -stadion miejski w Zamościu. Gramy dla Weroniki.

Błogosławionej Niedzieli