19  – VII – 2015r.

1. Trwa czas wakacji dla jednych czas wypoczynku dla innych okres intensywnej pracy w czasie żniw prośmy o dobrą pogodę na ten czas.

2. W czwartek 23 lipca Święto św. Brygidy, patronki Europy.

3. Z racji przypadającego w sobotę wspomnienia św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i kierowców po każdej Mszy Świętej. Zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.

4. Trwają półkolonie dla dzieci z naszej parafii od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 14:00.

5. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.

6. Zapowiedzi przedślubne: zap 2. Tomasz Sowa kawaler z Lipska z Magdalena Baj panna z Żwiartowa par. Dzierążnia, zap. 2. Przemysław Pupiec kawaler z Białowoli z Natalia Droździel panna z Łabuń.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Tydzień św. Krzysztofa”.