Poniedziałek Wielkanocny 21 IV 2014

1.    W imieniu społeczności akademickiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego bł. Jana Pawła składam serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na rzecz tej uczelni.

2.    Trwamy w uroczystym świętowaniu Oktawy Wielkanocy. Z tej racji w najbliższy piątek nie obowiązuje powstrzymanie się od pokarmów mięsnych.

3.    W Niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego jest to zarazem dzień kanonizacji bł. Jana Pawła II i Jana XXIII, oraz dzień odpustu w kaplicy w Zarzeczu. Aby umożliwić wszystkim parafianom obejrzenie transmisji Mszy kanonizacyjnej zmianie ulegną godziny Mszy Świętych w kościele parafialnym o 7:30 i 18:00, w Białowoli 8:45, i Msza odpustowa w Zarzeczu o 13:00.

4.    Zbiórka ministrantów w czwartek o 16:00.

5.    W niedzielę składamy ofiary do puszek na Caritas

6.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” wydanie świąteczne, oraz jest dodatek „Album o Janie Pawle II”.