OGŁOSZENIA

1 Niedziela Wielkiego Postu

 22 – II – 2015r.

1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Taca z tej niedzieli przeznaczona na nasze inwestycje parafialne.

2. Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, Droga Krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o godz. 16:00, w Zarzeczu o godz. 15:30 i w Białowoli o godz. 16:30, Gorzkie Żale w Lipsku po sumie w Białowoli o godz. 8:45 w Zarzeczu po Mszy Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Za tydzień zbiórka do puszek na „Krajowy fundusz misyjny”.

4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10:00 i teatrzyku o  godz. 11:00 jest propozycja wyjazdu na lodowisko do Lublina w programie też inne atrakcje ale musi zebrać się wystarczająca liczba chętnych, mogą przyjść również dzieci nie związane z żadną z grup a chcące pojechać.

5. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Wielki Post, czyli czas przestrajania na Boga”.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy Czesława Góra z Białowoli w wieku 89 lat. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…