7 Niedziela zwykła 23 II 2014
1.    Za Tydzień w niedzielę rozpocznie się 47 Tydzień trzeźwości. Jest to również Pierwsza Niedziela Miesiąca – adoracyjna, po mszy św zmiana tajemnic
2.    W tym tygodniu przypada 1 sobota miesiąca.
3.    Dziś  po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
4.    Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na zapłacenie faktury za energię elektryczną w całej parafii w wysokości 2496.90zł.
5.    Ponownie Panie dyrektor szkół w Lipsku i Białowoli proszą rodziców którzy zgłosili swoje dzieci do przedszkola aby przedstawili do końca lutego deklaracje. Deklaracje można pobrać na stronach internetowych szkół.
6.    W Środę zbiórka ministrantów o godz 16:30, w piątek spotkanie Teatrzyku o godz. 19:00
7.    Zaproszenie na dzień kobiet…..
8.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” z dodatkiem zamojskim. 1. Art. „ONZ upomina watykan”, 2. Art. „Przez modlitwę do złota olimpijskiego”, 3. Art. „Lasy pod ścianą”