O G Ł O S Z E N I A

Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela – 24. VI. 2012 r.

1. Dzisiejszej niedzieli obchodzimy uroczystość odpustową Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Gościmy ks. Biskupa Mariusza Leszczyńskiego – Administratora naszej diecezji, który udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

W modlitwach pamiętajmy o biskupie seniorze Janie Śrutwie, który obchodzi dziś swoje imieniny.

2. W czwartek wypada wspomnienie świętego Ireneusza biskupa i męczennika, w piątek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

3. W poniedziałek zbiórka dla ministrantów o godz. 18:00 a dla KSM o 19:30.

4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w Lipsku we czwartek o godz. 8:00,  Białowoli w piątek o 9:00. Wcześniej spowiedź.

5. Walne zgromadzenie Parafialnego Klubu Sportowego „Metanoja” odbędzie się 29.06.2012 r. o godz. 19:30.

6. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji.

7. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

9. Zapowiedzi przedślubne: I: Piotr Stopa, kaw. z Rogowa, par. Świdniki i Kinga Czochra, panna z Lipska-Polesie, par. tut.; II: Michał Hurkała, kaw. z Lipska, par. tut. i  Iwona Emerle ze Śniatycz, par. Dub.

10. U ministrantów możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli”. 1. Art. Paliusz dla Abp Wacława  Depo” 2. Art. „Polska czy rosyjska racja stanu?/bd/ 3. Art. „Jarzębina” z sercem.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy ś. p. Adama Koper z Lipska – Polesie, Andrzeja Gąsior z Lipska i Lucynę Bondyra z Zamościa. Wieczny odpoczynek…