OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.X.2015 r.

1. Dziś Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego. Dziękujemy Bogu za nasz parafialny  Kościół. Za wszystkie łaski jakie w tym świętym miejscu stały się naszym udziałem. Za tych, którzy tę świątynię budowali, za kapłanów którzy w niej pracują oraz pracowali. Módlmy się również za tych, którzy dbają o jej wygląd i wspierają wszelkie prace przy kościele i przy parafii.

2. W tygodniu czcimy w środę – Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. W sobotę zakończenie Nabożeństw Różańcowych.

4.W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. na cmentarzu  godz. 13.00, o 12.15 różaniec z wypominkami. Tak samo będzie w Dzień Zaduszny, 2.11.

5. Rozpoczęliśmy renowację ołtarza głównego w naszej świątyni.

6. Do nabycia prasa katolicka: Tygodnik Rodzin Katolickich Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, oraz Niedziela.