O G Ł O S Z E N I A

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 25. XI. 2012 r.

1. Świętujemy ostatnią niedzielę roku kościelnego jako Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Wyznajemy tym samym naszą wiarę w Bożego Syna, który jest Panem i Władcą całej stworzonej rzeczywistości. Starajmy się tak postępować, by Chrystus Król uznał nas godnymi przyjęcia do swojego królestwa. Dzisiaj swoje święto patronalne obchodzą członkowie Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zbiórka do puszek na nasze Katolickie Radio Zamość.

2. W tym tygodniu w piątek obchodzimy święto św. Andrzeja Apostoła.

3. KSM zaprasza na dyskotekę andrzejkową w sobotę na godz. 17:00.

4. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu – okresu liturgicznego który ma nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia i na spotkanie z Bogiem w wieczności.

5. Na Mszy św. o godzinie 6:00 poświęcone zostaną opłatki na stół wigilijny. Zapraszam naszych radnych z Rady Duszpastersko-ekonomicznej na plebanię po Mszy św. porannej albo po sumie i proszę o wzięcie opłatków do poszczególnych miejscowości.

6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych.

7. Ofiary na pokrycie kosztów remontu świetlicy.

8. Jest do nabycia „Niedziela”, są kalendarze KRZ, z wieńcami dożynkowymi i rolników.

9. Opiece Matki Bożej zawierzajmy naszą Ojczyznę, nas samych, nasze rodziny i tych którzy potrzebują naszej modlitwy: Pod Twoją obronę…

 

Z serdecznym pozdrowieniem i błogosławieństwem

Ks. Andrzej Traczykiewicz – Proboszcz Parafii