OGŁOSZENIA

4 Niedziela Wielkanocy

26 – IV – 2015r.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza która rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W czwartek 30 kwietnia dzień imienin Biskupa diecezjalnego Mariana Rojka.

3. Prosimy aby zgłaszały się rodziny chętne do przyjęcia na nocleg młodzieży która przybędzie do naszej ojczyzny na ŚDM w dniach 20-25 lipca 2016 roku. Zgłoszeń należy dokonać do 30 kwietnia 2015.

4. Zapowiedzi przedślubne: zap 1. Piotr Łukasz Czochra parafii tutejszej i Ewelina Czochra zd. Kiraga z Puław.

5. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj. W tym czasie wielbić będziemy Boga przez pośrednictwo Matki Najświętszej śpiewem Litanii Loretańskiej. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych w kościołach jak i tradycyjnie przy figurkach i krzyżach.

6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca do chorych udamy się od godz. 9:00.

7. W niedzielę, 3 maja, Święto Narodowe Konstytucji 3-go Maja. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej. Ponieważ w tym roku 3 maja wypada w V Niedzielę Wielkanocną, liturgiczne obchody Uroczystości Królowej Polski, Głównej Patronki Polski, przeniesione są na sobotę 2 maja. Msze Święte tego dnia w naszej parafii jak w każdą niedzielę i dodatkowo o godz. 18:00.

8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych, ofiary na tacę tej niedzieli przeznaczone są na nasze inwestycje parafialne.

9. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „1 rocznica kanonizacji dwóch Papieży ”.