Ogłoszenia parafialne XXVI Niedzieli Zwykłej

 1. We wtorek 29 września przypada święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2. We czwartek 1 października rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach  dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św., dzieci rocznicowe i młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.  Przypominamy także o wypracowanej tradycji odmawiania różańca w rodzinach, indywidualnie i w naszych świątyniach.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.

4. W Pierwszy Piątek miesiąca odbędą się także spotkania ministrantów po każdej Mszy św. w Zarzeczu, Białowoli i Lipsku. Natomiast w sobotę po wieczornej Eucharystii odbędzie się spotkanie młodzieży działającej i wszystkich chętnych, którzy chcą się zapisać do grupy teatralnej „Uciecha”.

5. Za tydzień, w niedzielę 4 października, zbiórka do puszek na Caritas.

6. Zachęcamy do nabycia i czytania Tygodnika Niedziela, nr poświęcony pielgrzymce Papieża na Kubę i USA.

 

 

Niech Bóg błogosławi

na nowy tydzień nauki,

pracy i obowiązków.