OGŁOSZENIA

Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

 28 XII 2014

 1. Dziś Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy modlitwą i myślą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.

2. W środę, 31 grudnia zakończenie Roku Pańskiego 2014, podczas Mszy wieczornej nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne, za udział w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.

3. W czwartek, 1 stycznia, Nowy Rok Pański 2015, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Matki Odkupiciela, głównej patronki diecezji, Msze Święte jak w każdą niedzielę.

4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

5. Spotkanie teatrzyku w poniedziałek o godz. 17:00.

6. Wraz z KGW z Lipska zapraszamy na jasełka bożonarodzeniowe, które odbędą się 4 stycznia o godzinie 14:00 w remizie w Lipsku. Jasełka będą w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Lipsku i młodzieżowego teatrzyku „Uciecha”. Zapraszamy serdecznie na duchowe przeżycia, do wspólnego kolędowania i składania sobie nawzajem życzeń.

7. Porządek wizyty duszpasterskiej:Poniedziałek 29 grudnia, Topornica osiedle przy Lasku ks. proboszcz od godz. 9:00, Lipsko Kosobudy od państwa Lepów ks. wikariusz od godz. 9:00. Wtorek 30 grudnia, Zarzecze dwóch księży od godz. 9:00. Środa 31 grudnia, Lipsko Polesie ks. proboszcz od godz 9:00 od PP. Kukiełków do Chmielewskich, ks. wikariusz od P. Jasica do P. Bartoń. Sobota 3 stycznia, Lipsko Polesie od P. Jacka Sierkowskiego do ul. Warszawskiej od godz. 9:00 ks. wikariusz.

8. W pierwszy piątek miesiąca do chorych wyruszymy od godz. 9:00.